Nowości i Promocje

 

HIFU ULVERIN

HIFU to urządzenie emitujące fale ultradźwiękowe o wysokim natężeniu. To jedno z najbardziej innowacyjnych urządzeń dostępnych obecnie na rynku kosmetycznym.

Skoncentrowana energia ultradźwiękowa dociera  do głębokich warstw skóry, doprowadzając do jej kontrolowanego przegrzania. W wyniku tego procesu  włókna kolagenowe regenerują się i kurczą dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i gładsza. Technologia HIFU wykorzystywana jest do zabiegów poprawiających stan napięcia skóry zarówno na twarzy jak i na ciele.

Zabieg jest w pełni bezpieczny i bezbolesny. Odczuwalne jest jedynie ciepło, a w miejscach nieco wrażliwszych lekkie szczypanie. Mimo, że skóra faktycznie jest przegrzewana nie ma to żadnego wpływu na stan naszej skóry z zewnątrz. Nie potrzeba długiej rekonwalescencji, jak w przypadku silnych laserów, czy zabiegów z użyciem peelingów medycznych. 

PROMOCJA DO KOŃCA STYCZNIA 

Owal twarzy – 1900 zł

 

 

fale RF Carismed – Lifting

Jest to medyczne urządzenie stosowane do zabiegów modelowania i ujędrniania skóry twarzy i ciała. Wykorzystuje ono multipolarne fale radiowe (3-POLAR Radiofrequency) o częstotliwości 0,5 — 1 MHz — wytwarzane przez prąd wysokiej częstotliwości. Zasada ich działania polega na wywoływaniu efekty diatermii, czyli rozgrzania naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej, co powoduje zwiększenie ukrwienia, dotlenienia i odżywienia komórek. Fibroblasty w skórze pobudzone są do produkcji nowych włókien kolagenowych co zwiększa sprężystość i elastyczność skóry oraz daje efekt spłycenia zmarszczek. 

Zabieg jest skuteczny, bezpieczny i bezbolesny. Technologia 3 — Polar działa bezpośrednio w obszarze objętym zabiegiem bez rozgrzewania tkanek sąsiednich. Większość pacjentów odczuwa zabieg jako przyjemny, ciepły masaż. Bezpośrednio po zabiegu na skórze można zauważyć delikatne zaczerwienienie, które znika do 2 godzin. Klient może również odczuwać delikatne ciepło.

Efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu, ale najlepsze rezultaty daje wykonanie serii 6 — 8 zabiegów .

Wskazania do zabiegu:

 twarz:
modelowanie konturu
spłycenie zmarszczek, bruzd, kurzych łapek
ujędrnienie i napięcie skóry

 ciało:
redukcja cellulitu
miejscowa redukcja tłuszczu
ujędrnianie wiotkich tkanek po ciąży lub odsysaniu tłuszczu
wymodelowanie ramion, brzucha, pośladków, ud
wygładzenie skóry dłoni

PROMOCJA DO KOŃCA STYCZNIA 

200 zł zamiast 250 zł

 

                                                                                             PQ AGE EVOLUTION 

PQ AGE to peeling z właściwościami ujędrniająco- liftingującymi, zapewniający głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni właściwej skóry. Zabieg daje podobny efekt do mezoterapii. Gładsza i młodsza skóra jest widoczna zaraz po zabiegu. Kuracja może być wykonywana o każdej porze roku – również latem – oraz łączona z innymi procedurami mezoterapii.


PROMOCJA DO KOŃCA STYCZNIA 

250 zł zamiast 300 zl