Nowości i Promocje

Carismed – fale RF – LIFTING BEZ SKALPELA

Jest to medyczne urządzenie stosowane do zabiegów modelowania i ujędrniania skóry twarzy i ciała. Wykorzystuje ono multipolarne fale radiowe (3-POLAR Radiofrequency) o częstotliwości 0,5 — 1 MHz — wytwarzane przez prąd wysokiej częstotliwości. Zasada ich działania polega na wywoływaniu efekty diatermii, czyli rozgrzania naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej, co powoduje zwiększenie ukrwienia, dotlenienia i odżywienia komórek. Fibroblasty w skórze pobudzone są do produkcji nowych włókien kolagenowych co zwiększa sprężystość i elastyczność skóry oraz daje efekt spłycenia zmarszczek. Zastosowanie fal radiowych w zabiegach na ciało daje efekt zmniejszenia nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej i redukcji cellulitu. Urządzenie wykorzystuje zmienną energię, która wnika na różne głębokości tkanek. Pomocny jest szczególnie jako terapia wspomagająca kuracje odchudzające.

Zabieg jest skuteczny, bezpieczny i bezbolesny. Technologia 3 — Polar działa bezpośrednio w obszarze objętym zabiegiem bez rozgrzewania tkanek sąsiednich. Większość pacjentów odczuwa zabieg jako przyjemny, ciepły masaż. Bezpośrednio po zabiegu na skórze można zauważyć delikatne zaczerwienienie, które znika do 2 godzin. Klient może również odczuwać delikatne ciepło.

Efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu, ale najlepsze rezultaty daje wykonanie serii 6 — 8 zabiegów .

Wskazania do zabiegu:

 twarz:
modelowanie konturu
spłycenie zmarszczek, bruzd, kurzych łapek
ujędrnienie i napięcie skóry

 ciało:
redukcja cellulitu
miejscowa redukcja tłuszczu
ujędrnianie wiotkich tkanek po ciąży lub odsysaniu tłuszczu
wymodelowanie ramion, brzucha, pośladków, ud
wygładzenie skóry dłoni

 

 

Zapraszamy na zabiegi kwasowe Rhonda Allison

Marka profesjonalnych i ekskluzywnych kosmetyków w USA i na świecie. To kosmetyki stworzone dzięki wieloletnim pracom badawczym amerykańskich specjalistów medycyny estetycznej, naukowców i chemików.

Receptury  kosmetyków opierają się na najwyższej jakości składnikach aktywnych pozyskiwanych tylko z naturalnych źródeł. Produkty bogate są przede wszystkim w peptydy, naturalne olejki eteryczne, czyste ekstrakty roślinne i co bardzo istotne nie posiadają szkodliwych związków chemicznych czy tez barwników. Dzięki temu są bezpieczne i mogą być stosowane przez osoby ze skórą bardzo wrażliwą, przez kobiety w ciąży. Niektóre produkty zalecane są również dla terapii raka skóry.

Rhonda Allison to marka stworzona dla najbardziej wymagających klientów.

owoce2

                                                                                    

                KARBOKSYTERAPIA       

                                 karbo-700x700-zabieg                                 

                                

Jak to dziala:
stale obecy w naszym organizmie dwutlenek węgla reguluje przepływ krwi. To dzieki niemu rozszerzają się naczynia krwionośne. CO2 podany pod skórę przyśpiesza przepływ krwi, stymuluje skórę do produkcji nowego kolagenu. Dwutlenek węgla stosowany w medycynie estetycznej ma za zadanie rozbić nagromadzony tłuszcz. Daje także spektakularne efekty w terapii wypadania włosów o raz redukcji cieni pod oczami.
 
Przy pomocy cienkiej igły gaz zostaje zaaplikowany pod skórę .Zabieg nie wymaga znieczulenia. Dwutlenek węgla szybko i łatwo rozchodzi się w tkankach. Na skórze widać wówczas uwypuklenia i cienkie linie, które bardzo szybko znikają. Sam zabieg przebiega szybko i daje spektakularne efekty.
 
Zapytaj o atrakcyjne ceny pakietów zabiegowych.
 
 
 
                                                 MAKIJAŻ PERMANENTNY – DWIE OKOLICE -200ZŁ UPUSTU

                                                          

                                                                                    Fashion Brunette Girl with Magnolia Flower isolated on Black