Nowości i Promocje

            Zapraszamy na zabiegi kwasowe Rhonda Allison

Marka profesjonalnych i ekskluzywnych kosmetyków w USA i na świecie. To kosmetyki stworzone dzięki wieloletnim pracom badawczym amerykańskich specjalistów medycyny estetycznej, naukowców i chemików.

Receptury  kosmetyków opierają się na najwyższej jakości składnikach aktywnych pozyskiwanych tylko z naturalnych źródeł. Produkty bogate są przede wszystkim w peptydy, naturalne olejki eteryczne, czyste ekstrakty roślinne i co bardzo istotne nie posiadają szkodliwych związków chemicznych czy tez barwników. Dzięki temu są bezpieczne i mogą być stosowane przez osoby ze skórą bardzo wrażliwą, przez kobiety w ciąży. Niektóre produkty zalecane są również dla terapii raka skóry.

Rhonda Allison to marka stworzona dla najbardziej wymagających klientów.

owoce2

                                                                                    

                KARBOKSYTERAPIA       

                                 karbo-700x700-zabieg                                 

                                

Jak to dziala:
stale obecy w naszym organizmie dwutlenek węgla reguluje przepływ krwi. To dzieki niemu rozszerzają się naczynia krwionośne. CO2 podany pod skórę przyśpiesza przepływ krwi, stymuluje skórę do produkcji nowego kolagenu. Dwutlenek węgla stosowany w medycynie estetycznej ma za zadanie rozbić nagromadzony tłuszcz. Daje także spektakularne efekty w terapii wypadania włosów o raz redukcji cieni pod oczami.
 
Przy pomocy cienkiej igły gaz zostaje zaaplikowany pod skórę .Zabieg nie wymaga znieczulenia. Dwutlenek węgla szybko i łatwo rozchodzi się w tkankach. Na skórze widać wówczas uwypuklenia i cienkie linie, które bardzo szybko znikają. Sam zabieg przebiega szybko i daje spektakularne efekty.
 
Zapytaj o atrakcyjne ceny pakietów zabiegowych.
 
 
 
                                                 MAKIJAŻ PERMANENTNY – DWIE OKOLICE -200ZŁ UPUSTU

                                                          

                                                                                    Fashion Brunette Girl with Magnolia Flower isolated on Black