Nowości i Promocje

Już wkrótce w salonie 🙂

Zoga Face Integration – integracja strukturalna w obrębie mięśni mimicznych, dekoltu i czepca    

     Masaż KOBIDO  

Japoński masaż liftingujący czas trwania masażu około 75 min

BioRePeelCl3 

  Innowacyjny wyrób medyczny będący dwufazowym, opatentowanym peelingiem o działaniu biostymulującym, rewitalizującym i oczywiście peelingującym

 

estGen – inżynieria tkankowa

Inteligentne preparaty specjalistycznej marki estGen oparte są na innowacyjnej recepturze działającej na poziomie komórkowym, która łączy najnowsze osiągnięcia z zakresu bioinżynierii i kosmetologii.

 

HIFU ULVERIN

HIFU to urządzenie emitujące fale ultradźwiękowe o wysokim natężeniu. To jedno z najbardziej innowacyjnych urządzeń dostępnych obecnie na rynku kosmetycznym.

Skoncentrowana energia ultradźwiękowa dociera  do głębokich warstw skóry, doprowadzając do jej kontrolowanego przegrzania. W wyniku tego procesu  włókna kolagenowe regenerują się i kurczą dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i gładsza. Technologia HIFU wykorzystywana jest do zabiegów poprawiających stan napięcia skóry zarówno na twarzy jak i na ciele.

Zabieg jest w pełni bezpieczny i bezbolesny. Odczuwalne jest jedynie ciepło, a w miejscach nieco wrażliwszych lekkie szczypanie. Mimo, że skóra faktycznie jest przegrzewana nie ma to żadnego wpływu na stan naszej skóry z zewnątrz. Nie potrzeba długiej rekonwalescencji, jak w przypadku silnych laserów, czy zabiegów z użyciem peelingów medycznych.