O nas

lawenda_3IMG_7370     IMG_7374

IMG_7356     IMG_7379     IMG_7388

 

Gabinet "Lawendowy Salonik" stworzony został z myślą o osobach, które chcą dbać o swój wygląd w przyjaznej i intymnej atmosferze, w kameralnym miejscu bez pośpiechu i w poczuciu, że czas który mi Pastwo poświęcacie nie będzie czasem straconym lecz chwilą wytchnienia, relaksu oraz czasem  przeznaczonym na poprawę swojego wyglądu, kondycji skóry i jej witalności.

 

 

 

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych oraz skutecznych w działaniu i najwyższej jakości kosmetykach.

 

  Image Skincare , Mediderma ,Genosys, Ronda Allison.

 

Możliwie minimalna ilość konserwantów i emolientów w składzie, efektywność substancji aktywnych i ich bezpieczeństwo, stanowi dla nas najważniejsze kryterium doboru preparatów kosmetycznych.

 

selvert_dermal     lawenda     swieczka

 

Regularnie korzystamy ze szkoleń podnoszących kwalifikacje oraz uczestniczymy w prezentacjach nowości w branży kosmetycznej, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

 

lampion     lawenda_3

 

Kładziemy szczególny nacisk na indywidualny dobór zabiegów oraz nieschematyczne podejście do potrzeb skóry i ducha moich klientów, także w doborze muzyki towarzyszącej zabiegom.

 

Bierzemy pod uwagę również czas i środki jakimi dysponuje klient.

 

tulipany     szafka

 

Proponujemy zabiegi, które skutecznie pomagają utrzymywać wygląd i ciało w doskonałej kondycji, w bardzo korzystnych cenach.

 

lawendowy

 

Dla wygody naszych klientów godziny otwarcia Saloniku, mogą być indywidualnie dostosowane