Masaże

_MG_7363

 

Najbardziej skuteczny jest dotyk… to dar dobrych dłoni,leczy,odpręża ciało i umysł. Masaż chroni nas przed kumulacją stresu, rozjaśnia umysł i poprawia urodę. Masaż wykonywany z zastosowaniem roślinnych olejków ekologicznych z dodatkiem olejków eterycznych. Dzięki nim masaż jest pełniejszy i skuteczniejszy. Chronią one skórę, rozluźniają mięśnie, koją umysł i oczyszczają   układ nerwowy.

Więcej w zakladce "zabiegi na ciało "

 

 

 

steple1


 

Relaksujący masaż częsciowy lub całościowy  naturalnymi preparatami:

– czekolodawy – brązujący

– kokosowy – silna regeneracja skóry suchej

– winogronowy – antyoksydacja i nawizlenie

– ciepłe oleje z dodatkiem olejków eterycznych – nawilżenie i głebokie odżywienie skóry.


 

Masaż klasyczny.

 

kobitka_i_steple

 

Masaż relaksacyjny to masaż , który pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi.

Fenomen jest ludzki dotyk……sprawia, iż subtelny masaż relaksacyjny możemy wykorzystać jako jedną z metod terapeutycznych, kosmetycznych oraz relaksacyjnych. 

Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia. Z tego powodu ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało.


 

Masaż aromaterapeutyczny.

 

olejki

 

Masaż to sposób na zrelaksowanie się i rozluźnienie, przynosi ulgę przy bólach ciała i uczuciu spięcia. Poprawia również stan zdrowia, ponieważ działa leczniczo na nasze ciało. Świece, aromatyczne zapachy, kadzidełka, pachnące olejki, jest to nie tylko obecna moda na relaksację, ale jeden z podstawowych warunków, aby masaż mógł się odbyć i aby klient był z niego zadowolony. Masaż z zastosowaniem olejków ma działanie relaksujące, pomaga w uwolnieniu się od nadmiernego napięcia mięśni, poprawia krążenie krwi i ogólne samopoczucie.

Aromaterapia zastosowana w masażu zmniejsza cellulit, rozstępy skórne, regeneruje naskórek, odżywia i odmładza skórę, przyspiesza odnowę biologiczną mięśni. Olejki mają różne właściwości lecznicze. Mogą działać antyseptycznie, pomagają zwalczać infekcje wirusowe i grzybicze, część z nich wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, pobudza krążenie i dotlenienie krwi. Pobudzają metabolizm komórkowy i poprawiają strukturę skóry. Ich działanie odmładzające polega na przyspieszeniu tempa procesów regeneracyjnych. Wpływ olejków na psychikę też jest różnorodny: działają relaksująco albo też pobudzająco. Każdy masaż traktuje indywidualnie, dobierając odpowiednie kompozycje zapachowe zgodnie z upodobaniami klienta.


 

Masaż bańką chińską.

 

banki_

 

Masaż bańką chińską jest to bardzo intensywny masaż, ukierunkowany na ujędrnienie skóry oraz wspomaganie walki z cellulitem. Trwa ok. 10 – 30 minut. W intensywnej walce z cellulitem. Najlepszy efekt daje w połączeniu z krótkim drenażem lub masażem klasycznym obszarów poddanych masażowi bańką.